EnglishGreek

0
Your cart is empty. Go to Shop

EnglishGreek

0
Your cart is empty. Go to Shop

Live Chat τα αποτελέσματα σε Football League και Γ’ Εθνική

Παρακολουθήστε ζωντανά στο Onsports την εξέλιξη των αγώνων Football League και Γ’ Εθνική.

Με ενδιαφέρον διεξάγεται σήμερα η τελευταία αγωνιστική σε οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής, όπου θα ξεκαθαρίσουν οι ομάδες που θα κατακτήσουν το πρωτάθλημα στον όμιλό τους και ποιες θα επιστρέψουν στα τοπικά. Εκκρεμότητες υπάρχουν στον 7ο και τον 9ο όμιλο, που θα καθυστερήσουν να ολοκληρωθούν.

Παράλληλα, διεξάγεται σήμερα η 15η αγωνιστική της Football League, με το ενδιαφέρον να εστιάζεται, μετά την απόφαση για την αναδιάρθρωση, στη μάχη της παραμονής.

Όλα τα παιχνίδια αρχίζουν στις 17:00 και το Onsports θα σας ενημερώνει για την εξέλιξή τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Football League – 15η αγωνιστική

Βόρειος Όμιλος

Θεσπρωτός-Βέροια
Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου
ΠΟ Τρίγλιας-Πιερικός
Απόλλων Πόντου-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΠ Κοζάνης-Καβάλα

Νότιος Όμιλος

Αιγάλεω-Ρόδος
Καλλιθέα-Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος-Σαντορίνη
ΑΟ Επισκοπής-Ιάλυσος
Νίκη Βόλου-Καλαμάτα 2-2 (5/6)

Γ’ Εθνική

1ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου-ΑΕ Διδυμοτείχου
Αλεξανδρούπολη FC-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Νέστος Χρυσούπολης-Ελπίδα Σαπών
Αετός Ορφανού-Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς-Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων-Ηρακλής
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-ΑΕ Εύοσμου 0-3 α.α

2ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Μακεδονικός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Εδεσσαϊκός-Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς-Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Πλαγιάς-Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας-Εθνικός Γιαννιτσών 3-2 (5/6)
Ρεπό: ΠΑΟ Κουφαλίων

3ος όμιλος – 15η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας-ΠΟ Φήκης
Δίας Δίου-Εθνικός Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ηρακλής Λάρισας
Κοζάνη-ΑΟ Σελλάνων
Αετός Μακρυχωρίου-ΑΕ Καρίτσας
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μακεδονικός Φούφα-Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό: Ατρόμητος Παλαμά

4ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Δήμητρα Ευξεινούπολης-Νέα Αρτάκη
Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ηρακλής Ψαχνών-Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρού
ΑΟ Υπάτου-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Φωκικός

5ος όμιλος – 13η αγωνιστική
Θύελλα Κατσικάς-Κέρκυρα
Αναγέννηση Άρτας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Παναγρινιακός-Τηλυκράτης Λευκάδας
ΟΦΑΜ-ΠΑΣ Θύελλα
Αστέρας Καληράχης-ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζα-Αμβρακικός Λουτρού
ΑΕ Μεσολογγίου-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

6ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Πανναξιακός-ΑΕ Μυκόνου
Προοδευτική-Φωστήρας
Χαραυγιακός-ΑΕ Μοσχάτου
Αήττητος Σπάτων-Ηλιούπολη
Μαρκό-Εθνικός
Ρεπό: Πανιώνιος

7ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Κορωνίδα Κοιλάδας
Κηφισιά-Ερμής Μελιγούς
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Παναρκαδικός
Μολαϊκός-ΠΑΟ Ρουφ
Άρης Σκάλας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου
Ερμιονίδα-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Πανγυθεατικός

8ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Μικρασιατική-Αίας Σαλαμίνας
Ακράτητος-Αιολικός
ΑΟ Πυλίου Κω-Κερατσίνι
Πανελευσινιακός-ΑΟ Καραβά
Αετός Λουτρών-Αστέρας Βάρης
Θύελλα Ραφήνας-Πυθαγόρας

9ος όμιλος – 11η αγωνιστική
Παναιγιάλειος-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αχαϊκή
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πάμισος Μεσσήνης
Ναυπακτιακός Αστέρας-Εθνικός Σκουλικάδου
ΑΠΣ Ζάκυνθος-Παλληξουριακός
Αίας Γαστούνης-Θύελλα Πατρών αναβλ.
Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

10ος όμιλος – 15η αγωνιστική
Γιούχτας-Πλατανιάς
Αστέρας Ρεθύμνου-Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου-Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης-Ρεθυμνιακός
Πόρος-Δαμάστα
ΑΟ Παλαιόχωρας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 α.α
Άγιος Νικόλαος-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports

Τελευταία Νέα

-unistream
spartpay-logo-05